Galeria realizacji

parallax background

O nas

Firm ENVIRO-TECH powstała w 2010 roku, dzięki naszym wcześniejszym doświadczeniom handlowym weszliśmy na rynek bez kompleksów i z nowatorskimi pomysłami, które od początku wcielamy w biznes oraz praktykę zawodową.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania wynikające z wieloletnich doświadczeń oraz praktyki w zakresie gospodarki odpadami. Pracownicy firmy posiadają wiedzę z zakresu różnych specjalistycznych dziedzin, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę niemal w każdym aspekcie środowiskowym.

Wysoki poziom identyfikacji z indywidualnymi potrzebami naszych klientów, otwarte, neutralne doradztwo zgodne z interesem klienta, doskonały stosunek ceny do wartości świadczonych usług i osiągniętych wyników to klucz naszej działalności, który odróżnia nas od konkurencji.

Nasza Oferta

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie gospodarowania odpadami przemysłowymi, uwzględniając specyfikę działalności, gałąź przemysłu i rodzaj odpadów generowanych przez dane przedsiębiorstwo.
Taka forma współpracy zapewnia stosowanie indywidualnych rozwiązań, doradztwo, optymalizację procedur wewnętrznych, odbiór odpadów, `dokumentacji wymaganej przez administrację państwową oraz raportów.
W zależności od potrzeb i indywidualnego typu działalności naszych klientów odbieramy wszelkiego rodzaju odpady charakterystyczne dla poszczególnych gałęzi przemysłu:
► spożywczego
► papierniczo-drzewnego
► tekstylno-skórzanego
► motoryzacyjnego
► elektronicznego
► poligraficznego
► włókienniczego, tekstylnego i tapicerskiego
► opakowaniowego
► oraz innych
das
sad
asczxczx
dasd
parallax background